Tel: (+420) 731 502 505
Nejčastěji kladené dotazy, na které se ptáte
Jak dlouho dopředu si je nutné svatebního DJe objednat?
Je to naprosto jednoduché, čím dříve, tím lépe, protože každý kvalitní DJ má svůj diář zaplněn na dlouhou dobu dopředu a platí to hlavně u velmi žádaných termínu jako například 8. 8. 2018. Pakliže již máte určen přesný termín svatby, tak s ničím neotálejte a učiňte rezervaci i třeba rok dopředu. Budete mít tak 100% jistotu, že termín svatebního DJe bude právě ten váš :-) Pokud je již v mém svatebním kalendáři termín obsazen, i přesto mě neváhejte kontaktovat, protože spolupracuji s dalšími kvalitními DJs a některého z nich vám doporučím a na vše dohlédnu, aby právě vaše svatební párty byla tou nezapomenutelnou.

Kdy budu platit za služby svatebního DJe?
Jakmile se dohodneme na termínu vaší svatby, tak platíte nejdéle do sedmi dnů zálohu na účet nebo hotově dle výše objednaných služeb. Doplatek se platí v den konání akce nebo převodem na účet, kdy částka musí být připsána na účtu do doby konání akce.

Je nutné se osobně setkat?
V dnešní uspěchané době to není nezbytně nutné, ale když se tak stane ničemu to neuškodí. Vše řeším po telefonu následně e-mailu. Velmi se osvěčila komunikace face to face po skypu hlavně u zahraničních svateb, kde se vidíme on-line. Většinou se spolu setkáváme až v den konání svatby a vše vždy klaplo na výbornou. (viz. reference)

Hraje svatební DJ i mezinárodní či zahraniční svatby?
Ano odehrál jsem již mnoho jak mezinárodních svateb, kdy nevěsta byla češka a brala si cizince anebo oba novomanželé byli cizinci a měli svatbu např. na zámku. Disponuji pro tyto příložitosti jak NJ tak AJ a to samé i hudbou dle výběru. Vše je na domluvě a vašem přání.

Je možné si svatebního DJe někde poslechnout?
Z pravidla to možné je, ale není to vůbec jednoduché, protože hraji především svatby a firemní večírky, kde je hudba většinou hodně podobná, tak jsou všechny tyto akce soukromé. Jde to tehdy jestli je k zařízení, kde se daná akce odehrává přilehlá restaurace či zahrádka a vy se tam můžete můžete posadit třeba na kávu a vnímat tak danou akci. Vše je na vzájemné dohodě.

Co je potřeba zajistit pro svatebního DJe na místě?
Prostor o minimální velikosti 3 x 2 m pokud bude pouze hudební produkce. Pokud přemýšlíte o promítání fotek dále karaoke a video diskotéce, tak je nutné počítat ještě s prostorem pro plátno cca 3 x 1,5 m. Elektrická zásuvka 230V s jištěním 16A v dosahu místa, kde bude DJ a dále na místě jeden stůl o velikosti cca 1 x 1,5 m.

Jak dlouho nám bude svatební DJ hrát?
Záleží na tom jakou variantu si vyberete. Můžete mít na svatbě DJe již od obřadu, kdy vám pak hraje i příjemné melodie ke svatebnímu obědu, až po celý večer do úplného ukončení a nebo pouze jen na pár hodin například může vystoupit večer po kapele. Meze se nekladou a vše je opět na vzájemné dohodě a perfektním naplánování celého dne.

Je možné si nechat od DJe zahrát svou oblíbenou hudbu?
Samozřejmě že ano, není nic jednoduššího, než-li v době naší e-mailové komunikace nejdéle však 14. dní před termínem konání svatby zaslat seznam oblíbených interpretů. Ze zkušenosti stačí cca 20 až 30 a podle toho se snadno pozná, co se vám konkrétně líbí za styl. Zbytek je pak na mně. Pakliže máte nestandartní styl je možné ho připravit v MP3 formátu.

Bude na svatbě DJ moderovat a dělat soutěže?
Po celou dobu akce vám vše moderuji. Od příchodu hostů, první novomanželský tanec, následně tanec s rodiči, rozkrojení svatebního dortu, házení svatební kyticí, svatební soutěže a různé zvyky, až třeba po dražení podvazku :-) Párty může začít, protože se opravdu vy ani pozvaní svatební hosté rozhodně nudit nebudete!

Je možné, aby svatební DJ hrál i venku?
Jistě to možné je hlavně v letních měsících. Je však důležité, aby prostor, kde má DJ být včetně zvukové a světelné techniky byl pod přístřeškem kvůli případné nepřízni počasí.

Další dotazy vám mile rád zodpovím. Stačí napsat či zavolat.
Nejčastější dotazy
wedding party

Jsem připraven vyhovět vašim přáním od začátku do konce.

neváhejte mě kontaktovat